Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.
Dowiedz się wiecej
Warsztat jogi z Ewą Wardzałą
 Warsztat jogi z Ewą Wardzałą

Co roku udaje nam się dwa razy spotykać z Ewą podczas 2 dniowych warsztatów.
W tym roku drugi raz wypada końcem listopada.
Temat zostanie podany w późniejszym terminie.
Warsztat jest dla osób z min 2 letnią regularną praktyką jogi, z samodzielnym wykonywaniem pozycji odwróconych (sirsasany, sarvangasany).


Plan warsztatu
SOBOTA:
11.00 – 14.00 sesja I
14:00 – 17:00 przerwa na posiłek
17.00-19.00 sesja II

NIEDZIELA:
10.00-13:00 sesja III
KOSZT: 360zł


ZAPISY

  • wyślij informację messengerem lub osobiście i po potwierdzeniu wpłać ZADATEK 160 zł gotówką lub na konto szkoły
    29 1020 4391 0000 6202 0198 9870
    tytule przelewu: „Warsztat z Ewą”
  • pozostała kwota płatna gotówką w dniu warsztatu.

Ważne

W przypadku rezygnacji z warsztatu do dnia 15.11.2024r zadatek może zostać zwrócony, po tym terminie tylko w przypadku gdy rezygnujący znajdzie osobę na swoje miejsce lub będzie osoba z listy dodatkowej.
Gdy odwołujesz rezerwację do 3 dni przed warsztatem – wymagamy opłacenia pełnej kwoty za warsztat.


Ewa Wardzała:
Z wykształcenia indianistka, sanskrytolog, dyplomowana w Indiach tancerka klasycznego tańca indyjskiego. Swoją praktykę weryfikuje i pogłębia regularnie odwiedzając Instytut B.K.S.Iyengara w Punie (RIMYI – Indie), gdzie również szkoli się w pracy terapeutycznej. Prowadzi kursy nauczycielskie, egzaminuje.
„Moją drogę jogiczną rozpoczęła fascynacja jej filozofią. Byłam na drugim roku indianistyki i nie mogłam pojąć dlaczego ludzie, którzy przekazują mi tak niezwykłą wiedzę, sami poprzestają na teorii. Dla mnie, jako tancerki, praca z ciałem, poprzez ciało i doświadczanie „na własnej skórze” były całkowicie naturalne – wręcz konieczne by zrozumieć.
Joga daje mi radość, wrażliwość, ufność i dystans do sytuacji trudnych. Jest dla mnie narzędziem do pełniejszego, bardziej uważnego doświadczania życia.”


Serdecznie zapraszamy !