Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.
Dowiedz się wiecej
Data publikacji:10 listopada 2021
Warsztat jogi z Ewą Wardzałą
 Warsztat jogi z Ewą Wardzałą

PLAN WARSZTATU

Więcej informacji wkrótce

KOSZT WARSZTATU

Koszt warsztatu wynosi 320 zł

ZAPISY

– wyślij informację messengerem lub osobiście i po potwierdzeniu wpłać
ZADATEK 100 zł gotówką lub na konto szkoły 29 1020 4391 0000 6202 0198 9870 w tytule przelewu: „Warsztat z Ewą”. Pozostała kwota płatna gotówką w dniu warsztatu. W przypadku rezygnacji z warsztatu do dnia 16.09.2022r zaliczka może zostać zwrócona, po tym terminie tylko w przypadku gdy rezygnujący znajdzie osobę na swoje miejsce. Warsztat dla osób praktykujących minimum pół roku.

Ewa Wardzała

Z wykształcenia indianistka, sanskrytolog, dyplomowana w Indiach tancerka klasycznego tańca indyjskiego. Swoją praktykę weryfikuje i pogłębia regularnie odwiedzając Instytut B.K.S.Iyengara w Punie (RIMYI – Indie), gdzie również szkoli się w pracy terapeutycznej. Prowadzi kursy nauczycielskie,egzaminuje.
„Moją drogę jogiczną rozpoczęła fascynacja jej filozofią. Byłam na drugim roku indianistyki i nie mogłam pojąć dlaczego ludzie, którzy przekazują mi tak niezwykłą wiedzę, sami poprzestają na teorii. Dla mnie, jako tancerki, praca z ciałem, poprzez ciało i doświadczanie „na własnej skórze” były całkowicie naturalne – wręcz konieczne by zrozumieć.
Joga daje mi radość, wrażliwość, ufność i dystans do sytuacji trudnych. Jest dla mnie narzędziem do pełniejszego, bardziej uważnego doświadczania życia.”

Serdecznie zapraszamy!