Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.
Dowiedz się wiecej
Warsztat jogi z Ewą Wardzałą
 Warsztat jogi z Ewą Wardzałą

Ewa Wardzała

Z wykształcenia indianistka, sanskrytolog, dyplomowana w Indiach tancerka klasycznego tańca indyjskiego. Swoją praktykę weryfikuje i pogłębia regularnie odwiedzając Instytut B.K.S.Iyengara w Punie (RIMYI – Indie), gdzie również szkoli się w pracy terapeutycznej. Prowadzi kursy nauczycielskie,egzaminuje.
„Moją drogę jogiczną rozpoczęła fascynacja jej filozofią. Byłam na drugim roku indianistyki i nie mogłam pojąć dlaczego ludzie, którzy przekazują mi tak niezwykłą wiedzę, sami poprzestają na teorii. Dla mnie, jako tancerki, praca z ciałem, poprzez ciało i doświadczanie „na własnej skórze” były całkowicie naturalne – wręcz konieczne by zrozumieć.
Joga daje mi radość, wrażliwość, ufność i dystans do sytuacji trudnych. Jest dla mnie narzędziem do pełniejszego, bardziej uważnego doświadczania życia.”

PLAN WARSZTATU

  • rejestracja od 10:40
  • sobota od 11:00-14:00 i 17:00-19:00
  • niedziela od 10:00-13:30 z 30 min przerwą

Warsztat dla osób praktykujących od 1 roku.

KOSZT WARSZTATU

Koszt warsztatu wynosi 350 zł – rezerwacją jest wpłata zaliczki w wysokości 150zł (gotówką lub na konto)

ZAPISY

Wyślij mail na: kontakt@praktykajogi.pl lub skontaktuj się z nami za pomocą messengera.
Po potwierdzeniu miejsca wpłać zaliczkę w wysokości 100zł gotówką lub na konto:
29 1020 4391 0000 6202 0198 9870.
W tytule przelewu prosimy wpisać „warsztat jogi EWA”.
Pozostała część kwoty płatna jest gotówką w dniu warsztatu.

WAŻNE!
W przypadku rezygnacji z warsztatu do 7 dni przed warsztatem zaliczka może zostać zwrócona, po tym terminie tylko w przypadku gdy rezygnujący znajdzie osobę na swoje miejsce. Rezygnując do 3 dni przed warsztatem ponosisz też koszt całego warsztatu.

Serdecznie zapraszamy!