Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.
Dowiedz się wiecej
Data publikacji:12 kwietnia 2021
Warsztat jogi z Ewą Wardzałą
 Warsztat jogi z Ewą Wardzałą

Zapraszamy na warsztat z Ewą Wardzałą
o tematyce terapii w obszarze dolnych pleców.


Terapia pleców związana jest z coraz liczniejszym występowaniem dysfunkcji kręgosłupa. Przyczyną takiego stanu jest takiego stanu jest tryb życia i żywienia. Każdy z nas w mniejszym lub większym stopniu jest asymetryczny, tzn. występują różnice w budowie i układzie talerzy miednicy, długości nóg i w związku z tym w układzie kręgosłupa. Prowadzi to do zaburzeń w funkcjonowaniu kręgosłupa, które to zaburzenia pogłębiane są poprzez siedzący tryb życia: praca, samochód, dom. Bardzo częstą przyczyną schorzeń kręgosłupa jest praca przed komputerem, częsta jazda samochodem, a czasami przez jednostronną aktywność fizyczną np. tenis oraz stres jako źródło chronicznych napięć. Wiąże się to z faktem iż funkcjonalnie kręgosłup stanowi całość i zaburzenie na jednym z poziomów musi odbić się na pozostałych. W jodze uważa się, że przyczyną większości schorzeń jest dysfunkcją na poziomie kości krzyżowej, która powoduje zaburzenia w wyższych partiach kręgosłupa.

PLAN WARSZTATU
Sobota: 11:00-14:00 oraz 16:30-18:30
Niedziela: 10:00-13:00

KOSZT WARSZTATU
Koszt warsztatu wynosi 300 zł


ZAPISY

  1. Wyślij mail na : kontakt@praktykajogi.pl lub skontaktuj się z nami za pomocą messengera.
  2. Po potwierdzeniu miejsca wpłać zaliczkę w wysokości 100 zł na konto: 29 1020 4391 0000 6202 0198 9870
  3. O kolejności zgłoszeń decyduje zaliczka. W przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż dwa tygodnie nie zwracamy zaliczki.
  4. Dodatkowe informacje: w sobotę przed zajęciami będziemy zamawiać posiłek wegetariański – jeśli chcesz miej ok. 35 zł przygotowane.