Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.
Dowiedz się wiecej

Witaj na mojej stronie!


Zapraszam Cię do naszej przestrzeni Praktyki JOGI. Przestrzeni BYCIA, relaksu, oddechu, zatrzymania się.
Tworzymy miejsce, w którym jest CZAS na jogę, herbatę, spotkanie. Każdy, kto CHCE podjąć wysiłek by spotkać się ze sobą na macie jest mile widziany.
Nasz team jogowy zapewnia bezpieczeństwo i RADOŚĆ, by w sposób systematyczny i metodyczny poprawić sprawność ciała, umysłu i ODDECHU.
By czuć się zdrowo i świeżo, w harmonii ze światem.
Zapraszam do zmiany 🙂
~Agnieszka

Agnieszka

Założycielka szkoły PraktykaJogi, dyplomowana i certyfikowana nauczycielka jogi metodą Iyengara® stopnia II, integralnej jogi powięziowej, instruktor rekreacji psychoruchowej MEN, inżynier, absolwentka studium psychologii procesu.
Jogę praktykuje od 15 lat, a od 10 lat jej naucza, uczestniczka warsztatów i szkoleń jogi w kraju i za granicą.

Dominika

Dyplomowana i certyfikowana nauczycielka jogi metodą Iyengara® stopnia I. Ukończyła kurs instruktora rekreacji psychoruchowej ze specjalnością „hatha jogi” MEN. Uczestniczka warsztatów i szkoleń jogi, inżynier.
Z jogą związana od 10 lat.

Katarzyna

Dyplomowana nauczycielka jogi integralnej. Szkoli się pod mentorskim okiem Konrada Kocota do certyfikacji w jodze Iyengara® na poziom 1.
Uwielbia czytać książki i wędrować po górach. Z jogą zaprzyjaźniona od 10 lat.

Certyfikaty