Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.
Dowiedz się wiecej

Witaj na mojej stronie!


Zapraszam Cię do naszej przestrzeni Praktyki JOGI. Przestrzeni BYCIA, relaksu, oddechu, zatrzymania się.
Tworzymy miejsce, w którym jest CZAS na jogę, herbatę, spotkanie. Każdy, kto CHCE podjąć wysiłek by spotkać się ze sobą na macie jest mile widziany.
Nasz team jogowy zapewnia bezpieczeństwo i RADOŚĆ, by w sposób systematyczny i metodyczny poprawić sprawność ciała, umysłu i ODDECHU.
By czuć się zdrowo i świeżo, w harmonii ze światem.
Zapraszam do zmiany 🙂
~Agnieszka

Agnieszka

Założycielka szkoły PraktykaJogi, dyplomowana nauczycielka jogi Iyengara® stopnia 2, certyfikowana nauczycielka jogi powięziowej stopnia 1 i terapii jogą powięziową stopnia 2, instruktorka rekreacji psychoruchowej MEN, absolwentka studium psychologii procesu, absolwentka magisterskich studiów technicznych.
Jogę praktykuje od 20 lat, a od 12 lat jej naucza, uczestniczka warsztatów i szkoleń jogi w kraju i za granicą.

Dominika

Dyplomowana i certyfikowana nauczycielka jogi metodą Iyengara® stopnia I. Ukończyła kurs instruktora rekreacji psychoruchowej ze specjalnością „hatha jogi” MEN. Uczestniczka warsztatów i szkoleń jogi, inżynier.
Z jogą związana od 12 lat, naucza od 4 lat.

Katarzyna

Dyplomowana nauczycielka jogi integralnej. Szkoli się pod mentorskim okiem Konrada Kocota do certyfikacji w jodze Iyengara® na poziom 1.
Uwielbia czytać książki i wędrować po górach. Z jogą zaprzyjaźniona od 12 lat, naucza od 2 lat.

Iza

Z jogą Iynegara związana od 12 lat, naucza od kilku miesięcy. Uczestniczka wielu warsztatów i szkoleń. Przygotowuje się do certyfikacji.
Z wykształcenia nauczycielka języka angielskiego, co wykorzystuje w przypadku anglojęzycznych joginek i joginów.

Bernadeta

Bernardeta – certyfikowana nauczycielka jogi kundalini.

Certyfikaty