Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.
Dowiedz się wiecej
Data publikacji:10 listopada 2021
Warsztat z Wojtkiem Karczmarczykiem
 Warsztat z Wojtkiem Karczmarczykiem

Zapraszamy na kolejne spotkanie z twórcą metody jogi powięziowej integralnie, z Wojciechem Karczmarzykiem.

O prowadzącym
Wojciech Karczmarzyk to certyfikowany terapeuta metody ROLFING® Integracja Strukturalna, nauczyciel jogi, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Integracji Strukturalnej. Wojtek jest także jedynym w Polsce certyfikowanym nauczycielem JOGI inspirowanej nauczaniem Vandy Scaravelli, oraz twórcą Integralnego modelu Jogi Powięziowej. Popełnił książkę „Joga powięziowa integralnie”.

Co to jest joga powięziowa integralnie?
-Joga powięziowa integralnie to ćwiczenia ciała i umysłu ukierunkowane specyficznie na pracę z powięzią mięśniową. Poprzez rozluźnienie mięśni i oplatającej ich tkanki, uzyskujemy ich bezwysiłkowe wydłużenie. Dzieje się to dzięki usunięciu sklejeń i ograniczeń powięzi, związanych z nagromadzeniem w niej toksyn, oraz przywróceniu jej naturalnej ślizgowej pracy pomiędzy warstwami sąsiadujących ze sobą mięśni, a także kości, organów i nerwów. Praca odbywa się w stanie relaksu, jest przyjemna i bezwysiłkowa, a rezultaty są trwalsze w porównaniu do standardowych technik rozciągających.

Plan warsztatu
11:00 – 14:00 – warsztat
14:00 -16:00 przerwa obiadowa
16:00 – 19:30 – warsztat

Cena:
280 zł, rezerwacją jest wpłata zadatku w wysokości 80 zł
(gotówką lub na konto – 29 1020 4391 0000 6202 0198 9870)

Zapisy:
Najpierw wyślij zgłoszenie : mailowo, messengerem, po otrzymaniu potwierdzenia miejsca wpłać zaliczkę. W przypadku rezygnacji z warsztatu do 7 dni przed warsztatem zadatek może zostać zwrócony, po tym terminie tylko w przypadku gdy rezygnujący znajdzie osobę na swoje miejsce.

z a p r a s z a m y !
Wojtek i Agnieszka