Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.
Dowiedz się wiecej
Warsztat z Nataszą Moszkowicz
 Warsztat z Nataszą Moszkowicz

Temat warsztatu: Od ciemności do światła

O Nataszy
Dyplomowana nauczycielka jogi według metody Iyengara® w stopniu Senior Intermediate I (Level III). Praktykuje od 22 lat. Poszukująca z natury. Z wykształcenia filozof i religioznawca. Absolwentka studiów coachingu&mentoringu, kontynuuje edukację zawodową dla trenerów grupowych w Laboratorium Psychoedukacji SWPS w Warszawie oraz studia filozoficzne w ramach programu Yoga Philosophy Applied, Vidya Institute. Odbywa regularne staże i bierze udział w lekcjach Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute (Pune, Indie). Działaczka Komitetu Technicznego i Komisji Certyfikacyjnych
Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce. Rzeczniczka i realizatorka reformy systemu szkoleniowo-certyfikacyjnego współpracująca ze stowarzyszeniami europejskimi w zakresie dobrych praktyk organizacyjnych, komunikacyjnych, oraz standardów dydaktycznych. Z zamiłowania pisze, tłumaczy, fotografuje, inspiruje do działań twórczych. Znana w społeczności tłumaczka organizowanych w Polsce warsztatów i konwencji jogi w metodzie B.K.S. Iyengara. Współtworzy Krakowski Warsztat Jogi Uczy stawiających pierwsze kroki na macie, jak i żywo zainteresowanych praktyką wewnętrzną nauczycieli. Współpracuje mentorsko z kandydatami na nauczycieli. Prowadzi praktykę szkoleniową i indywidualną. wspierającą terapię medyczną/rehabilitację, oraz warsztaty Warsztaty Tematyczne w całym kraju.

PLAN WARSZTATU
Sobota
10:40 – rejestracja
11:00-14:15 – praktyka jogi
14:30-16:00 – praktyka jogi
Niedziela
9:30-12:30 praktyka jogi

KOSZT
350 zł – rezerwacją jest wpłata zaliczki w wysokości 150zł (gotówką lub na konto)

ZAPISY
Wyślij mail na: kontakt@praktykajogi.pl lub skontaktuj się z nami za pomocą messengera.
Po potwierdzeniu miejsca wpłać zaliczkę w wysokości 150zł gotówką lub na konto:
29 1020 4391 0000 6202 0198 9870. W tytule przelewu prosimy wpisać „warsztat jogi Natasza”. Pozostała część kwoty płatna jest gotówką w dniu warsztatu.

WAŻNE !
W przypadku rezygnacji z warsztatu do 7 dni przed warsztatem zaliczka może zostać zwrócona, po tym terminie tylko w przypadku gdy rezygnujący znajdzie osobę na swoje miejsce.
Rezygnując do 3 dni przed warsztatem ponosisz też koszt całego warsztatu.

ZAPRASZAMY!