Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.
Dowiedz się wiecej
Data publikacji:10 listopada 2021
Warsztat jogi z Konradem Kocotem
 Warsztat jogi z Konradem Kocotem

Plan warsztatu:

Więcej informacji wkrótce

Zapisy i koszt

  • wyślij zgłoszenie messengerem lub na kontakt@praktykajogi.pl
  • po potwierdzeniu miejsca, dokonaj rezerwacji poprzez wpłatę zadatku w wysokości 100 zł.
    Zwrot zadatku jest możliwy maksymalnie 2 tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu.
    Pozostała kwota płatna gotówką na miejscu.
  • koszt warsztatu – 320 zł

O prowadzącym warsztat

Absolwent indianistyki UJ. Praktykuje jogę od ok. 30 lat a naucza od 25. Jest jednym z najbardziej doświadczonych nauczycieli jogi metodą Iyengara w Polsce. Obecny stopień – Intermediate Senior III.
„W jodze fascynuje mnie odkrywanie poezji własnej drogi i wspieranie w tych poszukiwaniach moich uczniów. W swojej praktyce i nauczaniu zaczynam od tego, co fizyczne – równowagi, symetrii, precyzji – co pomaga lepiej funkcjonować oraz doświadczać tu i teraz. Jednocześnie pokazuję, że fizyczność to nie wszystko i dopiero jej przekraczanie pozwala odkryć prawdziwy smak jogi”.
Uwaga! W ramach warsztatów odbędzie się również (otwarta dla wszystkich i bezpłatna) oczyszczająca medytacja połączona z ceremonią palenia ognia Havan. Ma ona właściwości lecznicze, zmniejsza napięcie, odciąża umysł, pomaga w doskonaleniu duchowej drogi i wyzbyciu się niższych uczuć, takich jak złość, chciwość czy zawiść.

Serdecznie zapraszamy!