Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.
Dowiedz się wiecej
Data publikacji:13 listopada 2021
Warsztat jogi powięziowej z Wojciechem Karczmarzykiem
 Warsztat jogi powięziowej z Wojciechem Karczmarzykiem

Kim jest Wojciech Karczmarzyk?

Wojciech Karczmarzyk to certyfikowany terapeuta metody ROLFING® Integracja Strukturalna, nauczyciel jogi, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Integracji Strukturalnej. Wojtek jest także jedynym w Polsce certyfikowanym nauczycielem JOGI inspirowanej nauczaniem Vandy Scaravelli, oraz twórcą Integralnego modelu Jogi Powięziowej. Popełnił książkę „Joga powięziowa integralnie”, którą będzie można kupić podczas warsztatów.

Co to jest joga powięziowa?

Joga powięziowa to ćwiczenia ciała i umysłu ukierunkowane na pracę z powięzią mięśniową. Poprzez rozluźnienie mięśni i oplatającej ich tkanki, uzyskujemy ich bez wysiłkowe wydłużenie. Dzieje się to dzięki usunięciu sklejeń i ograniczeń powięzi, związanych z nagromadzeniem w niej toksyn, oraz przywróceniu jej naturalnej ślizgowej pracy pomiędzy warstwami sąsiadujących ze sobą mięśni, a także kości, organów i nerwów.
Praca odbywa się w stanie relaksu, jest przyjemna i bez wysiłkowa, a rezultaty są trwalsze w porównaniu do standardowych technik rozciągających.


PLAN WARSZTATU

Sobota (6,5 godziny praktyki jogi powięziowej):

11- 14:00 – warsztat ,
14-15:30 przerwa obiadowa,
15:30 -19:00 – warsztat,

KOSZT WARSZTATU

Koszt warsztatu wynosi 250 zł – rezerwacją jest wpłata zaliczki w wysokości 100zł (gotówką lub na konto)

ZAPISY

  1. Wyślij mail na : kontakt@praktykajogi.pl lub skontaktuj się z nami za pomocą messengera.
  2. Po potwierdzeniu miejsca wpłać zaliczkę w wysokości 100zł gotówką lub na konto: 
    29 1020 4391 0000 6202 0198 9870
  3. W przypadku rezygnacji z warsztatu do dnia 25.02.22 zaliczka może zostać zwrócona, po tym terminie tylko w przypadku gdy rezygnujący znajdzie osobę na swoje miejsce.

Zapraszamy,
Wojtek i Agnieszka! 🙂