Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.
Dowiedz się wiecej
Data publikacji:13 listopada 2021
Regeneracja – warsztat jogi z Konradem Kocotem
 Regeneracja – warsztat jogi z Konradem Kocotem

Zapraszamy na wspólne spędzenie przedświątecznego weekendu w atmosferze regeneracji i jogicznego zadbania o siebie. Poprzez uważną i spokojną praktykę będziemy odbudowywać pogodę ducha i delektować się wewnętrzną równowagą. Warsztat poprowadzi dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara® w stopniu senior III – Konrad Kocot.

Plan warsztatu:

Sobota 18.12.21
10:30 – rejestracja
11:00 – 14:00 – praktyka asan
14:00 – 15:30 – przerwa na posiłek
15:30 – 18:00 asany/pranajama
18:15 – 18:45 Havan, czyli medytacja z ogniem (lekcja otwarta)
Niedziela 19.12.21
9:00 – 13:00 praktyka z przerwą 30min na herbatę

Zapisy i koszt

  • wyślij zgłoszenie messengerem lub na kontakt@praktykajogi.pl
  • po potwierdzeniu miejsca, dokonaj rezerwacji poprzez wpłatę zadatku w wysokości 100 zł.
    Zwrot zadatku jest możliwy maksymalnie 2 tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu.
    Pozostała kwota płatna gotówką na miejscu.
  • koszt warsztatu – 300 zł

O prowadzącym warsztat

Absolwent indianistyki UJ. Praktykuje jogę od ok. 30 lat a naucza od 25. Jest jednym z najbardziej doświadczonych nauczycieli jogi metodą Iyengara w Polsce. Obecny stopień – Intermediate Senior III.
„W jodze fascynuje mnie odkrywanie poezji własnej drogi i wspieranie w tych poszukiwaniach moich uczniów. W swojej praktyce i nauczaniu zaczynam od tego, co fizyczne – równowagi, symetrii, precyzji – co pomaga lepiej funkcjonować oraz doświadczać tu i teraz. Jednocześnie pokazuję, że fizyczność to nie wszystko i dopiero jej przekraczanie pozwala odkryć prawdziwy smak jogi”.
Uwaga! W ramach warsztatów odbędzie się również (otwarta dla wszystkich i bezpłatna) oczyszczająca medytacja połączona z ceremonią palenia ognia Havan. Ma ona właściwości lecznicze, zmniejsza napięcie, odciąża umysł, pomaga w doskonaleniu duchowej drogi i wyzbyciu się niższych uczuć, takich jak złość, chciwość czy zawiść.

Serdecznie zapraszamy!